Bireysel Danışmanlık

Kimi danışanlarımız danışma  sürecine başlamadan önce bizzat uzmandan bu süreçle ilgili genel bilgi almak için, kimi danışanlarımız ise bulunduğu şehirde fiza Aile Danışmanlığı şubesi bulunmadığı için telefonda veya internet aracılığı ile görüntülü görüşme şeklinde online danışmanlık hizmetimizden yararlanmaktadır.

Online danışmanlık terapi değildir, amacı da vaadi de iyileşme değildir. Sadece içinde bulunduğunuz duruma yönelik bir yol haritası çizme ve sorununuzu genel hatlarıyla bir uzman gözüyle tanımlamak isterseniz online danışmanlık alabilirsiniz.

Online danışmanlık görüşmeleri 1 saatten fazla uygulanmamaktadır. Telefon veya görüntülü  görüşmesinde uzmanımız sizi ilk önce dinleyip, sorununuzu analiz adına bazı sorular soracaktır. Görüşmenin son kısmında ise içinde bulunduğunuz durumun uzman gözüyle tanımını yapacak ve çözüm yollarıyla ilgili size temel bir bakış açısı sunacaktır.

Online Danışmanlık Desteğini nasıl alabilirim?

0364 224 13 58 nolu telefondan asistanımızdan uygun gün ve saat için “Telefonda veya Görüntülü Danışma” için randevu alacaksınız. Asistanımız kayıt olduğunuz zamanı uzmanımızla görüşme için organize edecektir.Kayıt yaptırdığınız saatte fiza Aile Danışmanlığı  tarafından aranacaksınız ve uzmanımıza bağlanacaksınız. Görüşmeler tam dakikasında başlayıp tam dakikasında bitmektedir.