Fiza danışmanlık olarak danışanlarımıza verdiğimiz hizmetler sonrasında bizim için düşüncelerini önemsiyoruz. Sizler de danışanlarımızın yorumlarını inceleyebilir veya bizim hakkımızda düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kutusuna yazarak paylaşabilirsiniz.

Yazınızda değinebileceğiniz konulara birkaç örnek:

Bizimle nasıl tanıştınız, ilk nasıl buldunuz?

Nasıl bir hizmet aldınız , size hangi konularda, nasıl yardımcı olundu ?

Destek aldığınız uzmanı mesleki açıdan hangi yönlerden başarılı buldunuz?

Bizi 3 sıfatla tanımlasanız, hangi 3 sıfatı seçersiniz ?

Sizce destek aldığınız uzmanınızın kişisel özellikleri neler? (Arkadaş canlısı, mesafeli, güleryüzlü, konuşkan, ciddi vs.)

9 Responses to Firdevs Karaca Eren
 1. Evliliğimizin ilk yıllarında eşimle sorunlar yaşıyorduk. Bu duruma ikimiz de çok üzülüyorduk. Çünkü severek evlenmiştik.. Sorunlarımızı bir türlü çözemiyorduk. Bir uzmandan yardım alabileceğimizi düşündüm ve bu fikri eşime söyledim. O da hiç düşünmeden kabul etti.( çoğu eş bunu kabul etmiyor ben bu konuda şanslı olduğumu düşünüyorum. Aslında burda bile +1 ile başladığımızı düşünüyorum.) Fiza aile danışmanlığını tabelalardan tesadüfen bulduk aslında ama iyi ki de bulmuşuz ve iyi ki sizleri tanımışız..
  Firdevs hanımla tanıştık ve sorunlarımızdan genel olarak bahsettik. Seanslarımızı belirledik. Bazen tek tek bazen de birlikte görüştüğümüz seanslar oldu. Firdevs hanım hem kendi tavsiyeleriyle bazen de önerdiği kitaplarla bize olumlu yönde çok fazla katkıda bulundu. Sorunsuz bir evlilik asla olmaz. Sorunsuzsa bence sorun daha büyüktür. Önemli olan bu sorunları en zararsız şekilde atlatabilmek aynı şeyleri tekrar yaşamamak için gayret etmektir.. Tabiki tek başına çaba göstermek yetmiyor.. Eşler evliliklerini kurtarmak adına ellerinden geleni yapmalı ve aile danışmanlarına gitmekten korkmamalılar..
  Firdevs Hanım gibi alanında uzman,sevecen, sıcakkanlı, güleryüzlü ,çok iyi bir dinleyici,sakinleştiren,yatıştıran sevgiyi ve saygıyı ön planda tutan bir Danışmanınız olması temennisiyle… Herşey için teşekkürler, iyiki sizi tanımışız..

 2. Kafamın karmakarışık olduğu bir anda karşıma çıktı Firdevs Hanım. Hayata ve insanlara bakış açım netleşti. Artık daha büyük bir pencereden bakabiliyorum.
  Şu an hayatımda her şey yerli yerinde. Eş , çocuk, anne ,iş , arkadaş ..vs. Teşekkürler Fiza Danışmanlık..

 3. 2012 yılında oğlumun öğretmeni aracılığıyla Firdevs Hanımla tanıştık. Oğlumun dil ve konuşma problemi vardı. Firdevs hanımın sonsuz sabrı ve azmiyle 2 yıllık bir destek süreciyle tedavimizi bitirdik. Sınırsız bir ilgi, merhamet ve disiplin ile karşılaştık. Firdevs hanım ve İbrahim beye çocuğumu gözüm kapalı emanet edebilirim. Fiza uzmanları, sonsuz bir sabır, bilgi, merhamet ve disiplinle karşılar sizi. Firdevs hanım yeri geldiğinde dost, eğitimci, anne ve her konuda bilgi alabileceğiniz bir uzmandır.

 4. Eşimin sayesinde tanıştığım yegane insanlardan birisiniz Firdevs hanım. Kendi öz benliğimi yeniden kazanmamda yaradılış gayemizi unutmadığımızda hayatımızın tekrar düzene girdiğini görmeme vesile olduğunuz için sonsuz teşekkürlerimi sunarım. İyi ki varsınız iyi ki hayatımdasınız..

 5. Biz eşim ve ben ailemiz,ilişkimiz çok zor durumdayken fiza’nın kapısını çaldık kendimizi mutlu ailenin içinde bulduk. Sadece bi danışmanlık merkezi değil bence. Her sıkıntımızı rahatça konuşabildik. Firdevs hanımın anlayışı ve sabrıyla bütün problemlerimizi çözdük ve çözmeyi öğrendik. Şu andaki Ruh sağlığımızı ve ailemizin huzurunu firdevs hanıma borçluyuz. Işler daha da zorlasmadan bence mutlaka gitmelisiniz.

 6. Merhaba benim oğlum epilepsi rahatsızlığı sebebiyle 3,5 yaşında iken konuşma güçlüğü vardı, hiçbir kelimeyi tamamlayamıyordu. Çocuğumdaki yaşıtlarına göre eksikliklerini hissettiğimizde yaşadığımız şehrin küçük olması itibariyle özel bir eğitim alamamıştık. Araştırmalarımız neticesinde Fiza Aile ve Çocuk Danısmanlığı’nda Firdevs hocamızdan 1 yıl eğitim almaya başladık. 1 sene sonunda yaşıtlarıyla aynı düzeye geldi. Zeka ve dil yönünden çok güzel değişimler oldu. Şu an oğlum 5 yaşında onun için yaptığımız en büyük iyiliğin Firdevs hocamızdan aldığımız eğitim olduğunu her geçen gün daha iyi idrak ediyoruz.Bu konularda çocukları için arayış içinde olan ailelere sunu söyleyebilirim ki özel eğitim ve aile danışmanlığı noktasında Firdevs hocamız çok donanımlı. Gelen çocukları kendi çocuklarıymışcasına cok seviyor.Biz sizden çok şey öğrendik, hala da devam ediyoruz,iyi ki hayatımızdasınız. Sizi Seviyoruz başarılarınızın devamını diliyoruz..

 7. Cümleye ne ile başlamak gerekir bilmem. Firdes Hanım bana yanlışın doğrusunu ya da benim Yanlış düşündüklerimin de doğrusunu. Doğrunun da daha doğrusunu öğretti hayatta susmak hakkımızı savunmamız Yoksa hep edeceğimiz insanlar tarafından küçük göreceğimizi anlattı .Hep içime atıp bir yerde patlayınca ukala ,bilmiş ,çok konuşan olmadığımı anlattı. Annem ve benim çıktığım bu yolda Sadece beni ilerlememe izin vermedi .Annem de benim ile omuz omuza vererek aştık Bu yolu ikinci gidişimdi Meğer bir gidişinden sonra ben de dünyaya yeni gözlerini açmış bebek gibi o an mutlu oldum

  ❤️❤️❤️SİZİ ÇOK SEVİYORUM ♥️♥️♥️

  (daha uzun yazardım ama okuması uzun sürer🤣🤣)

 8. Değişebilmek belkide insanın kendisi için en önemli yatırım. Arınmak,tam boğuldum derken sarkıtılan bir ip gibiydi fiza benim için can havliyle yapıştım kendime söyleyip ikna olamadığım şeyler nasıl da hoş cümleler le süslenip Firdevs Hanım’ın ağzından dökülüyordu…tam da dediği gibiydi hayat herkes kendinden mesul Allah sana hangi görevi biçtiyse en iyisi ol….Gönlü güzel insan sizde en iyisi olmuşsunuz var olun…

 9. Tavsiye üzerine tanıştım Firdevs hanimla. Tavsiye eden arkadaş; “Mutlaka gitmelisin.Kızımı götürdüm ve çok güzel sonuç aldım. Alanında hakikaten uzman bir danışman” olduğunu söyledi. Ben ise yıllardır mutsuz bir evlikle boğuşuyor çaresizlik içinde kivraniyordum. Yaşadığım hayat beni mutlu etmiyor hiçbir şeyden keyif alamiyordum.kendime olan inancimi ve güvenide kaybetmistim nerdeyse. Hem kendimin hem oğlumun kontrolü elimden kayıp gitmek üzereydi. Tamda bu sırada Firdevs hanımı çıkarttı Rabbim karşıma. Hayata farklı pencereden bakmayı, kendime givenmem gerektiğini hatırlattı daha doğrusu yol gösterdi bana. Hiç bir şekilde normallesemiyordum. Kanadı kırık kuş gibiydim adeta. Şimdi ise kendime güvenim geldi. Çaba göstermeyi öğrendim. Mutsuzluğun yanında başka şeylerle de mutlu olunabiliyormus onu öğrendim. Ve en önemlisi içimi yakan şey. Oğlumun çöküşümle birlikte benden uzaklasmasiydi. Şimdi çok şükür tekrar birbirimize sarilabiliyoruz ve birbirimizi çok seviyoruz. Teşekkürler Firdevs hanım. İyiki tanıdım sizi. İyiki varsınız. Rabbim nice güzelliklere vesile olmayi nasip etsin inşallah. Rabbim yar ve yardımcınız olsun


[top]

Hemen bir yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir